Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce

 

image

7  yıl önce başladı kendi sitemden yazılarımı paylaşma macerası…

üstelik tamamen tesadüflerle..

gazete ve dergilerden sonra kendi blogumdan seslenmek özellikle ulaştığı kişileri fark ettikçe  hayli şaşırtıcı olmuştu da…

fakat uzun zamandır yazmıyorum,yazamıyorum….

çok sevdiğimiz babamızın acısıyla baş etmeye çalışıyoruz ailece…

hayır olmuyor acı dinmiyor aksine yokluk daha da  büyüyor sanki git gide…

yanımda olan, yakınımda hissettiren,  anladığını gösteren , omuz veren tüm dostlara teşekkür ediyorum.

şimdi içimdeki zehri akıtacak bir çizik arıyorum… 

belki de bir yayıncının bana dediği gibi,” her gün güneşi doğurmak yerine bir mevsim yaratma ” zamanıdır şimdi kim bilir?

Hülya Yalım

23.04.2014 www.hulyayalim.com

 

6 yorum yazıldı

 1. Songül Ertekin dedi ki:

  Selam canım arkadaşım bazı sebeplerden dolayı görüşemedik.
  Telefonunu bulamadım ulaşmanın
  yazmak oldu.Beni ararsan konuşucak çok şey var.Ben 2senedir fethiyeye yerleştim.

 2. Azmi Ertan dedi ki:

  Başınız sağolsun. Allah sizlere ve sevdiklerinize sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.

 3. Hülya Yalım dedi ki:

  Sözlerini okuyunca gözlerim doldu yine Yener,evet O benim hayatımın Adem’iydi, Baba figürünün ziyadesiyle hakkını verdiğinden çok tartışırdık,çatışırdık bu doğru fakat siyaseti, futbolu, aktüaliteyi, ticareti ve eminim birçok babayla kız arasında tartışması söz konusu olmayan daha nice nice konuları tartışabilen iki dost gibiydik de… Aynı evi paylaştığımızdan dolayı kaybım herkesten biraz daha büyük gibi geliyor bana… Birgün kavuşabilme ihtimali var işte gerisi hikaye… Fakat baban, amcaların, sen ve oğlun , kardeşin ve kuzenin ve nice dost, ahbap ve akraba adamlarım ve bizim evin büyük ve küçük kadınları, kuzenlerim ve can dostlarım ve çalışma arkadaşlarım iyi ki varsınız iyi ki varlar üzüntümde yanımda olanların sevinçlerini büyütme imkanına sahip olmayı,zevkine nail olmayı dilerim. Sana ve senin aracılığınla herkese teşekkür ederim.

 4. ynr dedi ki:

  HAYATININ DEV GİBİ OLAN ADAMINI KAYBETTİN DAHA DOGRUSU KAYBETTİK HALACIM BUNU HAZMETMEKTE ÇOK ZOR KABULLENMEKTE .BELKİ HACIBABAMIZIN YERİNİ ÇEYREĞİ KADAR DOLDURAMAYIZ AMA HAYATINDA MİNİK ADAMLARIN OLDUKÇA OYÜZÜNÜ ALLAHIN İZNİYLE HEP GÜLECEK.
  NİCE 7 SENELERİ SAĞLAM KALEMİNLE GEÇİRMEN DİLEĞİYLE…..

  YENER

 5. Hülya Yalım dedi ki:

  Teşekkür ederim Derya, ne mutlu senin gibi güzel yürekli insanların gönlünde sözcüklerle yer edebilmek,sözcüklerin gücü adına teşekkürler 🙂
  Sen de iyi ki varsın…

 6. Dry dedi ki:

  Nice Nice 7 hatta 77 senelere…
  Yüreği, kendi ve kalemi güzel insan iyi varsınız.
  Nasıl ki doğada hiç bir şey olduğu yerde durmaz sizin de kelimeleriniz, cümleleriniz durmamalı yazdıkça her daim var olup belleklere kazınmalı.

  Yaratacağınız her mevsimde her gün farklı yüreklere güneşler doğacak…Yazın, yazın ve yazın ki karanlık yürekler aydınlansın, sadece bakmayı bilen gözler görsün , hayata kulak tıkayanlar çığlıklarınızı duysun..

  Sevgi ve Saygılarımla…

Yorumun ne olacak?