Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce Düşünceler Düşünce

Irak’ın Süleymaniye kentinde Türk askerleriyle gözaltına alınan Michael Todd, yaşadıklarını anlattığı “Çuval” adlı kitabının imza gününe katıldı.

AA – Beyoğlu’ndaki D&R mağazasında düzenlenen imza gününde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Todd, en son Ocak ayında Türkiye’de bulunduğunu ve daha önce de sık sık Türkiye’ye geldiğini belirterek, “Burası benim evim. Türkiye’yi çok seviyorum” dedi.

Todd, Süleymaniye’de yaşadıklarını anlattığı kitabıyla ilgili tepkilerin sorulması üzerine de “Tepkileri siz de görebiliyorsunuz. Buraya gelenlerden biri az önce beni öpmek istedi. Türkiye’nin ve Türk halkının desteğini görmek benim için çok önemli” diye konuştu.

“Bana destek veren ve kitabımı yayımlama cesaretini gösteren yayınevine ve beni destekleyen herkese sonsuz teşekkürler” diyen Todd, daha sonra gazetecilere, Süleymaniye’de başına geçirildiğini belirttiği çuval ile poz verdi.

Yorumun ne olacak?